Hliníkové brány a ploty

Ponúkame rôzne typy hliníkových brán a plotov. Stačí si len vybrať.

Brány

Klasická brána

Vjazdové alebo vstupné bránky sú neoddeliteľnou súčasťou oplotenia každého domu. Pre dosiahnutie homogénneho vzhľadu exteriéru, vám ich ponúkame v rovnakom vyhotovení ako oplotenie.

Posuvná brána

Náročnejšia na priestor po stranách brány. Je osadená  v osi múrika, cca 4 centimetre za ním, aby sa mohla posúvať do strany za múrik. Potrebuje dostatok priestoru na otvorenie.

Dvojkrídlová brána

Osadená v osi múrika, pre jej uchytenie nie je potrebné betónovať zvlášť základy. V prípade pohonu na bránu sa dvojkrídlová brána dokáže otvoriť bežne na 120 stupňov. Pre dvojkrídlovú bránu našej výroby nepredstavuje stúpajúci terén problém.

Ploty

V ponuke hliníkových plotov Vám ponúkame celkom 24 základných motívov. Naše ploty sa tak delia do štyroch radov: Tyčkové ploty, Okenicové ploty, Kombinované ploty a Latkové ploty. U všetkých týchto typov plotov si ale môžete navrhnúť vlastné riešenie, čím dôjdeme k tomu, že týchto motívov bude nespočetne.

Latkový plot

Moderne spracovaný klasický typ plotu, s možnosťou výberu zarovnaného alebo oblúkového zakončenia. Plot môže byť v rovnom alebo tvarovanom prevedení, podľa vzoriek z ponuky. Možnosť výberu smeru dosiek, zvislo/vodorovne.

Tyčkový plot

Jemný dizajn a moderné prevedenie hliníkových profilov, s možnosťou výberu zakončenia podľa vzoriek z ponuky. Rôzne tvarové prevedenia.

Okenicový plot

Moderný dizajn spojený s kvalitou hliníku. Výroba na mieru, možnosť voľby smeru dosiek – vodorovne/zvislo, rôzne druhy priehľadnosti plotu.

Kombinovaný plot

Dizajn kombinovaného plota vznikol spojením latkového typu s tyčkovým. Základom je latkový typ plota doplnený o tyčkový. Možnosť kombinovania tvaru plota a zakončenia plotoviek podľa našej ponuky vzoriek.

Farby